Výkup aut v hotovosti Dušníky

DOTAZY NA NÁHRADNÍ DÍLY JEN PŘES FORMULÁŘ

Výkup aut

Výkup aut k dalšímu provozu — auta pojízdná, auta lehce bouraná či momentálně nefunkční, která se ještě vyplatí opravit - zde vám nabídneme odtah zdarma, převzetí právní odpovědnosti a dle typu a stavu vašeho auta odměnu 3.000 – 120.000 Kč ihned na ruku. Vozy vykupujeme po celé ČR a díky naší síti více než 135 odtahových vozů si přijedeme opravdu kamkoliv až k vám. Nikam nemusíte, na nic nemusíte čekat. Výkup aut v hotovosti Dušníky. Vykupujeme osobní auta, dodávky, nákladní auta.

Vyplňte formulář k výkupu nebo likvidaci auta nebo volejte po-pá 8-17h na 703 615 613.

Výkup aut na náhradní díly

Výkup aut, která se již nevyplatí opravovat a nebo o která by již nebyl zájem k následnému prodeji ale stále je u těchto vozů poptávka po dílech. Výkup aut v hotovosti Dušníky. Tyto auta vykoupíme a nabídneme vám odměnu 500 – 60.000 Kč ihned na ruku + odtah zdarma a protokol o ekologické likvidaci vozu, s kterým vůz odhlásíte. Platí pro osobní auta, dodávky, nákladní auta.

Vyplňte formulář k výkupu nebo likvidaci auta nebo volejte po-pá 8-17h na 703 615 613.

Ekologická likvidace aut

Nehodí-li se vaše auto ani k následnému prodeji, ani k výkupu na náhradní díly zbývá mu jen poslední varianta a tou je ekologická likvidace aut - zde vám nabídneme odtah zdarma + protokol o ekologické likvidaci vozu pro odhlášení a odměnu 0 – 500 Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR. Výkup aut v hotovosti Dušníky. Nikam nemusíte - auto si sami zdarma vyzvedneme u vás doma.

Potřebné doklady

Občanský průkaz, resp. v případě, že je vlastníkem vozidla firma, pak je nutné doložit živnostenský list nebo jiné oprávnění k podnikání, velký technický průkaz, plná moc nevyřizuje-li majitel vozu, v případě auta v dědickém řízení — musíte mít dědické řízení ukončené.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky na telefonu 703 615 613, po-pá 8-17h a nebo jednoduše přes formulář.

Výkup aut v hotovosti Dušníky | Likvidace a výkup aut