• VÝKUP AUT / odtah
  • dostanete 3.000 až 120.000 Kč za každý vůz
  • přečtěte si více o výkupu aut, než nás kontaktujete
  • VÝKUP AUT NA NÁHRADNÍ DÍLY / odtah
  • dostanete 500 až 60.000 Kč za každý vůz
  • přečtěte si více o výkupu aut na díly, než nás kontaktujete
  • EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUT / odtah
  • dostanete až 500 Kč za váš vůz
  • přečtěte si více o likvidaci aut, než nás kontaktujete

Ekologická likvidace a výkup aut po celé ČR

DOTAZY NA NÁHRADNÍ DÍLY JEN PŘES FORMULÁŘ

K výkupům a likvidacím odtah zdarma

Výše odměny závisí na konkrétním autě, jeho stavu, roku výroby, využitelnosti náhradních dílů z konkrétního likvidovaného auta a zda je o dané díly zájem - u aut co se nezačali vyrábět déle než před 15 lety vykupujeme naprostou většinu - u starších aut je zájem jen o opravdu zajímavá auta - ostatní auta jsou pouze na sešrotování bez využitelnosti na náhradní díly a zde se výše odměny pohybuje 0-500Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR

Výkup aut

Výkup aut k dalšímu provozu — auta pojízdná, auta lehce bouraná či momentálně nefunkční, která se ještě vyplatí opravit - zde vám nabídneme odtah zdarma, převzetí právní odpovědnosti a dle typu a stavu vašeho auta odměnu 3.000 – 120.000 Kč ihned na ruku. Vozy vykupujeme po celé ČR a díky naší síti více než 135 odtahových vozů si přijedeme opravdu kamkoliv až k vám. Nikam nemusíte, na nic nemusíte čekat. Vykupujeme osobní auta, dodávky, nákladní auta.

Vyplňte formulář k výkupu nebo likvidaci auta nebo volejte po-pá 8-17h na 703 615 613.

Výkup aut na náhradní díly

Výkup aut, která se již nevyplatí opravovat a nebo o která by již nebyl zájem k následnému prodeji ale stále je u těchto vozů poptávka po dílech. Tyto auta vykoupíme a nabídneme vám odměnu 500 – 60.000 Kč ihned na ruku + odtah zdarma a protokol o ekologické likvidaci vozu, s kterým vůz odhlásíte. Platí pro osobní auta, dodávky, nákladní auta.

Vyplňte formulář k výkupu nebo likvidaci auta nebo volejte po-pá 8-17h na 703 615 613.

Ekologická likvidace aut

Nehodí-li se vaše auto ani k následnému prodeji, ani k výkupu na náhradní díly zbývá mu jen poslední varianta a tou je ekologická likvidace aut - zde vám nabídneme odtah zdarma + protokol o ekologické likvidaci vozu pro odhlášení a odměnu 0 – 500 Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR. Nikam nemusíte - auto si sami zdarma vyzvedneme u vás doma.

Potřebné doklady

Občanský průkaz, resp. v případě, že je vlastníkem vozidla firma, pak je nutné doložit živnostenský list nebo jiné oprávnění k podnikání, velký technický průkaz, plná moc nevyřizuje-li majitel vozu, v případě auta v dědickém řízení — musíte mít dědické řízení ukončené.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky na telefonu 703 615 613, po-pá 8-17h a nebo jednoduše přes formulář.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

Ekologická likvidace a výkup aut po celé ČR.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

NEVOLEJTE NA TELEFON, TAM VÁM S DÍLY NIKDO NEPOMŮŽE A BUDETE ZBYTEČNĚ ZDRŽOVAT JAK NÁS TAK SAMI SEBE.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 2h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici - když se do 2h neozveme je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

SEZNAM PARTNERŮ

Seznam státem opravněných firem dle vašeho kraje (firmy, od kterých budete mít protokol k likvidaci).

mapa partnerů